VII Mistrzostwa Gminy w pływaniu

5 czerwca  na krytej pływalni w Żarowie uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych rywalizowali w VII Mistrzostwach Gminy Żarów w pływaniu.

Tym razem naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów Kristina Daniel z klasy IV oraz Konstanty Roubo z klasy VIII. Nasi reprezentanci zajęli odpowiednio miejsca:

• rocznik 2009 25 m stylem dowolnym Kristina Daniel zajęła III miejsce- czas 29,66 s
  • rocznik 2005 50 m stylem dowolnym Konstanty Roubo zajął III miejsce z czasem 46,22 s

Naszej pływackiej ekipie składamy gorące podziękowania i gratulacje oraz życzymy kolejnych sportowych sukcesów. Pani Violecie Roubo serdeczne podziękowania za opiekę nad zawodnikami podczas zawodów. Poniżej krótka fotorelacja z zawodów.

Opracowanie: Edyta Mossoń