Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Wakacje oficjalnie rozpoczęte! Uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się na placu szkolnym, aby oficjalnie zakończyć ten rok szkolny. Dla jednych był pełen sukcesów i radości, dla innych czasem wytężonej nauki. Każdy uczeń odnosił sukcesy i porażki. Te pierwsze niech wznoszą i wspierają, a te drugie niech uczą. Prymusi otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem, a pozostali będą walczyć o ten pasek w kolejnych latach.

Po raz pierwszy od dłuższego czasu mieliśmy w szkole również pożegnanie uczniów klas ósmych. Nie brakowało ciepłych słów i łez wzruszenia. Mamy nadzieję, że wiedza i umiejętności zdobyte w murach Szkoły Podstawowej w Mrowinach pomogą naszym absolwentom osiągać sukcesy w przyszłości. Życzymy Im tego z całego serca. Symboliczny wymiar miało przekazanie Sztandaru Szkoły.

Osoby związane ze szkołą wiedzą, że nie było żadnej imprezy bez pomocy jednej osoby. To pani Beata Jurga – przewodnicząca Rady Rodziców. Osoba o gorącym sercu, zawsze otwartej na nasze pomysły. Osoba, bez której nie można sobie wyobrazić tej szkoły. W podziękowaniu pani Dyrektor Barbara Nowak przekazała Pani Beacie statuetkę Przyjaciela Szkoły. Pani Beato – DZIĘKUJEMY!!!

Nasza uroczystość miała smutny odcień w związku z tragicznymi wydarzeniami poprzedniego tygodnia. Kristina była jedną z najlepszych uczennic naszej szkoły, była wspaniałą osobą i taką pozostanie w naszej pamięci. Wszyscy uczcili pamięć zmarłej koleżanki minutą ciszy. Pani Dyrektor przemawiając na zakończenie prosiła wszystkich o bezpieczne spędzanie czasu, żebyśmy w komplecie, cali i zdrowi spotkali się za dwa miesiące.