Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

DSCN0368Po długich dziesięciu miesiącach nauki, dnia 24 czerwca  2016 r., zakończył się kolejny, pracowity rok szkolny. Był to czas nowych wyzwań i zmian, wielu cennych inicjatyw i twórczych działań. Był to również szczególny dzień dla szóstoklasistów. Pożegnali oni grono pedagogiczne i swoich młodszych kolegów.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się o godz. 8.00 uroczystą  Mszą Święta w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Mrowinach. Po mszy, na Sali wiejskiej w Mrowinach absolwenci wraz z klasą piątą przygotowali program artystyczny, w którym to po raz ostatni zaprezentowali swoje zdolności aktorskie oraz taneczne.

Po przedstawieniu uczniowie klasy VI we wzruszających słowach przekazali słowa wdzięczności za długie lata przebywania w gronie, które dawało im poczucie bezpieczeństwa, pozwalało na rozwijanie osobowości i wspierało w potrzebie.

Po uroczystości dyrektor szkoły, pani Barbara Nowak wręczyła świadectwa z wyróżnieniem dla najlepszych uczniów, a dla ich rodziców listy gratulacyjne oraz podziękowań dla rodziców którzy angażowali się w pracę na rzecz szkoły. Podsumowując miniony rok szkolny Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom, rodzicom, pracownikom szkoły oraz uczniom, za czas wytężonej pracy, wysiłku życząc wielu sukcesów i radości.

Nagrodzonym uczniom gratulujemy, a wszystkim życzymy, aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, bogate w fantastyczne przygody, spotkania z interesującymi ludźmi, ale przede wszystkim bezpieczne.

Justyna Rzeczycka

Galeria zdjęć: