I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej SING LIKE A BIRD

DSC_0434W dniu 25.02.2015 w Szkole Podstawowej im. Unicef w Imbramowicach  odbył się I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej  SING LIKE A BIRD. Wydarzenie to promuje  zdolności szkolnych artystów, którzy już od najmłodszych lat są żywo zainteresowani muzyką, śpiewaniem oraz prawidłową wymową języka angielskiego.

Konkurs  został zorganizowany  wspólnie  przez  nauczycielki języka angielskiego  ze Szkoły Podstawowej im. Unicef w Imbramowicach, panią Katarzynę Wojnarowską-Okorowską oraz Szkoły Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach, panią Annę Łuczak i miał na celu  zachęcać do nauki angielskiego dzieci i młodzież, jak również zachęcać do rozwijania  ich muzycznych talentów i pasji.

Dwudziestu trzech uczestników z klas I-VI reprezentowało wyrównany poziom, co szczególnie podobało się nie tylko szanownemu jury, ale również słuchaczom, którzy wielokrotnie śpiewali muzyczne hity razem z występującymi.

Jury w składzie: Krystyna Waliszak, Barbara Nowak i Renata Konior wyłoniło zwycięzców.

W kategorii solistów pierwsze miejsce zajęła Hania Łuczak z kl. I z SP w Mrowinach.

Natomiast najlepszym zespołem okazała się grupa również z naszej szkoły w składzie: Maja Boguszewska i Kornel Mikołajek z kl. III.

Laureatom gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Łuczak

Galeria zdjęć: