Zabawa karnawałowa

Karnawał to czas zabaw i tańców. Zabawy nie mogło zabraknąć w Mrowinach. Odbyła się  ona 1 lutego 2020 roku w Świetlicy Wiejskiej w Mrowinach, a jej organizatorem była Rada Rodziców działająca w Szkole Podstawowej w Mrowinach.

Podczas zabawy królowała naprawdę  dobra muzyka, a to za sprawą najlepszego  DJ-a, którym był pan Andrzej Mision. Jak na bal karnawałowy przystało były piękne stroje, eleganckie kapelusze, maski, tańce, konkursy z „zaskakującymi” nagrodami. W czasie nielicznych przerw, uczestnicy mogli posilić się trzema ciepłymi posiłkami oraz napić się kawy, herbaty i zjeść ciasto.

Mimo zróżnicowania wiekowego gości,  parkiet pozostawał pełny do wczesnych godzin rannych, ponieważ naprawdę nie łatwo było siedzieć przy tak świetnej muzyce. Goście opuszczali salę z lekkim niedosytem i z nadzieją, że wkrótce będą mogli znów spotkać się w tym samym miejscu i tym samym gronie.

Dyrektor Szkoły, Barbara Nowak, wraz z nauczycielami kierują serdeczne podziękowania w stronę:

– rodziców, którzy upiekli ciasta,

– pań kucharek z Koła Gospodyń w Łażanach – Małgorzaty Tasarz, Ewy Policht, Marii Rzeczyckiej,

– pana Andrzeja Misiona, najlepszego DJ-a na świecie,

– pań: Karoliny Policht, Angieszki Mikołajek, Aleksandry Jernutowskiej, Teresy Okarmy, Wioletty Roubo, Dagmarze Włodarczyk – Bober,

– pani Aleksandry Tobiasz,  Państwa Marty i Andrzeja Mision oraz Magdaleny i Krzysztofowi Mision, a także pani Marty Daniłowicz za pomoc w zorganizowaniu zabawy.

Opracowała: Małgorzata Wojtusiak