Zabawa dla dzieci

W ostatnią środę nauczyciele z naszej szkoły razem z Radą Rodziców i Radą Sołecką zorganizowali zabawę karnawałową dla dzieci.

W sali wiejskiej w Mrowinach było gwarno i wesoło. Wspólne tańce i zabawy wypełniły w pełni dwie godziny zabawy. Na zmęczone bieganiem i skakaniem dzieci rodzice przygotowali owocowe koktajle. Każdy był dla dzieci niespodzianką, a po skosztowaniu uczestnicy otrzymali przepis do samodzielnego wykonania w domu.

Przy muzyce dzieci uczyły się tańców i uczestniczyły w konkursach. Rada Sołecka zakupiła nagrody i każde z dzieci wróciło do domu z niespodzianką. Dodatkową atrakcją były dmuchane balony, przerobione na stworki i miecze świetlne. Nauczyciele przygotowali również fotobudkę, przy której można było zrobić sobie wesołe zdjęcie. Niespodzianką było stanowisko do malowania paznokci, przy którym sama pani Dyrektor malowała paznokcie dzieciom.

Podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia zabawy, w szczególności Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom, którzy bawili się razem z nami.

Opracowanie: Sebastian Grajaszek