Spotkanie z Babcią i Dziadkiem

Babcia i Dziadek to najukochańsze osoby na świecie – każdy to wie, a dzieci w szczególności. Dlatego też przygotowaliśmy dla Nich specjalny popołudniowy program.

Frekwencja na spotkaniu przerosła nasze oczekiwania i spowodowała, że stres przed występem był ogromny. Na szczęście maluchy potrafią sobie radzić z nim doskonale i zaprezentowały się tak, że łzy wzruszenia same leciały po babcinych policzkach. Oprócz prezentacji artystycznych przygotowaliśmy dla seniorów także konkursy, w których musieli wykazać się kreatywnością i sprawnością. Dużym zainteresowaniem cieszył się film, w którym uczniowie najmłodszych klas opowiadali o swoich dziadkach. Jak zawsze mogliśmy liczyć na naszą Radę Rodziców, która zadbała o to, żeby na stołach nie zabrakło ciast oraz napojów. Całe spotkanie upłynęło w przemiłej atmosferze i wszyscy nie mogą się doczekać kolejnego, które odbędzie się już za rok.

Opracowanie: Sebastian Grajaszek

 

if i dont eat for a day how much weight can i lose, average monthly weight loss on adipex, lower blood pressure and lose weight, how to lose weight quickly and easily, how to lose weight and gain butt, gain 2 lbs a week, plan b diet, fresh apricot crisp recipes keto, how to get self discipline to lose weight, asian guava tea to lose weight, can i lose weight if i go over my fat macros, vital 18 weight loss, avatar nutrition, 1 rated appetite suppressant, it will take how long for me to see physical results of weight loss, kirstie alley dancing with the stars weight loss, low carb meal replacement shakes, ingredients in diet pills, feel better eat better video2 8 surprising blocks to weight loss and how to overcome them, top ten foods to eat to lose weight, smoothie appetite suppressant, vincent herbert weight loss surgery, weight loss workout pdf, how did rihanna lose weight, dna and weight loss, chrisyy metz weight loss, jill scott weight loss 2013, mononessa reviews, diet pills lehighton, keto 5 recipes, weight loss thyroid medication,