Spotkanie opłatkowe mieszkańców wsi Mrowiny

jaselka-mrowiny000W dniu 6 stycznia 2016 roku w Świetlicy Wiejskiej w Mrowinach zostało zorganizowane spotkanie opłatkowe mieszkańców wsi Mrowiny. Zebranych gości przywitała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mrowinach p. mgr Barbara Nowak oraz zaprosiła do oglądnięcia jasełek przygotowanych przez uczniów szkoły pod kierunkiem p. mgr Katarzyny Buczmy.

Sceny przedstawienia pomogły utrzymać przybyłych, w atmosferze świątecznej jak również przybliżyły obecnym historie Narodzenia Zbawiciela Świata, Jezusa Chrystusa. Po przedstawieniu nastąpiło wspólne kolędowanie oraz występ laureatów Gminnego Konkursu Kolęd w Imbramowicach przygotowanych przez p. mgr Justynę Rzeczycką i p. mgr Małgorzatę Kownacką oraz p. mgr Małgorzatę Ziębę i p. mgr Renatę Frycz.

Ksiądz Proboszcz Paweł Szajner podziękował przybyłym za obecność oraz złożył życzenia świąteczno-noworoczne łamiąc się opłatkiem z przybyłymi na spotkanie.

Organizatorzy składają podziękowania p. mgr Katarzynie Buczmie, p. mgr Justynie Rzeczyckiej, p. mgr Małgorzacie Kownackiej oraz p. mgr Małgorzacie Ziębie i p. mgr Renacie Frycz oraz wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania spotkania i poświecili swój czas, aby stworzyć nastrój rodzinnej    i miłej atmosfery.

Łukasz Pojasek