SIE MA !!! W Mrowinach też grają

W niedzielę 14 stycznia grupa wolontariuszy z naszej szkoły po raz kolejny dzielnie wspierała Jurka Owsiaka i reprezentowała Żarowski Sztab WOŚP.

Pomimo zimnego poranka uczniowie i nauczyciele z zapałem włączyli się w wielkie orkiestrowe granie i zbieranie – w tym roku to już 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pierwsza grupa odwiedziła miejscowości Piotrowice Świdnickie, Bolesławice oraz Żarów. Druga grupa wolontariuszy kwestowała na terenie Mrowin. Chętnych do wrzucania datków nie brakowało, spotkaliśmy się z ogromną życzliwością mieszkańców, za co bardzo dziękujemy. To dzięki Wam nasze chęci do pomagania innym są jeszcze większe.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły i zaangażowały się w tym szczytnym celu. Pamiętajmy: „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”.

Wolontariusze i ich pomocnicy:

– Grupa 1: Maja Boguszewska, Kornel Mikołajek, Emilia Misiurka pod opieką Pani Jolanty Łanek

– Grupa 2: Amelia Zielińska, Kinga Policht, Piotr Chudy, Julia Pietruszka, Wiktoria Ogorzała i Maja Kica pod opieką Pani Edyty Mossoń

WIELKIE BRAWA DLA WOLONTARIUSZY!!! JESTEŚCIE WIELCY!!!

Na razie czekamy na informację ze sztabu, jaką kwotę udało nam się uzbierać w tym roku, ale poniżej krótka fotorelacja więc zapraszamy do oglądania.

Edyta Mossoń