Nasze talenty

Lubimy, jako szkoła, cieszyć się sukcesami naszych uczniów i dlatego chcielibyśmy Państwu pochwalić się naszą uczennicą Nikolą Kamińską z klasy siódmej.

Pisaliśmy o Niej i o Jej sukcesach nie tak dawno, a teraz przyszedł czas na podsumowanie całego sezonu. W nagrodę za wyniki uzyskane w 2017 roku Nikola otrzymała puchar ze swojego klubu – AKS Strzegom. Śmiało można powiedzieć, że na niego zasłużyła trzykrotnie wygrywając w turniejach w Świdnicy, Oleśnicy i Żurawinie, a w kolejnych trzech zajmowała drugie miejsca (Kobierzyce, Nowa Sól, Sława). Trenerem Nikoli jest Pan Józef Smoter. 

Uprawianie sportu wymaga od zawodnika poświęcenia i samozaparcia, ale daje sporo satysfakcji i w odpowiedni sposób kształtuje charakter młodego człowieka. Gratulujemy rodzicom Nikoli – jesteśmy pewni, że są Oni bardzo dumni z osiągnięć swojej córki. Życzymy wytrwałości w dalszych treningach i wielu sukcesów również w kolejnych latach. Mamy nadzieję, że postawa Nikoli będzie dla pozostałych uczniów motywacją do tego, aby rozpocząć treningi w dowolnej dziedzinie sportu.

Sebastian Grajaszek